Skip to main content

Kontakta oss

Riksteatern Jönköpings län

Postadress: Box 683, 55119 Jönköping

Verksamhetsledare (föräldraledig)
Jonna Ahlander
070-086 25 59
jonna.ahlander@riksteatern.se



Tillförordnad verksamhetsledare
Leif Persson
070-222 96 78
leif.persson@riksteatern.se

 

Scenkonstkonsulent Barn & Unga
Projektledare Kulturrätten, Pia Kjellerstedt
pia.kjellerstedt@riksteatern.se

Projektledare, Scenkonstklubben
Cajsa Löf
0702-90 60 04

Cajsa.lof@rjl.se


Riksteatern

Distriktsansvarig Jönköpings län
Emilie Larsson
08-531 99 417, 070-682 97 04
emilie.larsson@riksteatern.se

 



Syrelse Riksteatern Jönköpings län

Ordförande
Birgitta Sandgren, tel: 073-045 25 41, e-post: birgitta@sandgren.nu

Vice ordförande
Anders Arin, epost: anders.arin@gmail.com

Kassör
Harriet Roosquist, harrietroos@hotmail.com

Ledamöter
Sergei Muchin, tel: 070-532 18 90, e-post: sergei.muchin@jkpglm.se
Tommy Tolf, tommy@tolf.nu
Mikaela Dinu Billund, Epost: mikaela.billstrom@gmail.com

Ersättare
Tina Gardestrand, e-post: tinygoldproduction@gmail.com

Revisorer
Sven Ebbesson, tel: 073-022 87 23, e-post: sven.ebbesson@telia.com
Gunnel Hall, tel: 0739-144784, e-post: gunnel_hall@home.se

Denna sida använder cookies. Läs mer om cookies.
Jag förstår